лечение и диагностика в Южной Корее

діагностика
і лікування
в Південній Кореї

клиники Южной Кореи

Вибір клініки
для лікування

виза в Южную Корею

Віза в Південну Корею

южнокорейские специалисты в Украине

Співпраця з Україною

Компанія "Е.Л.А.Н.А." є офіційним представником кількох південнокорейських клінік на території України.

Оформлення всіх необхідних документів для обстеження. Надання перекладача, гіда, супроводжуючої особи.

Допомога в отриманні паспорта, візи та страховки. Бронювання квитків. Індивідуальна туристична програма.

Організація в Україні медичних семінарів і конференцій з провідними корейськими фахівцями.

Лікування в Південній Кореї

Корейська медицина сьогодні - це висококваліфіковані фахівці з міжнародною репутацією, наднові технології в оснащенні медичних центрів, передові методи діагностики та лікування і комплексний сервіс. Південнокорейські клініки і медичні центри надають такі затребувані зараз послуги, як пластична хірургія, стоматологія, лікування безпліддя, комплексна діагностика. Високий рівень надання медичної допомоги підтримується проведенням досліджень і клінічних випробувань світового значення, зокрема, в сфері онкології. Це дозволяє проводити ефективне лікування онкологічних захворювань з використанням самих останніх досягнень медичної науки і техніки. Крім цього, в південнокорейських медичних установах широко застосовуються і ефективні методики традиційної корейської медицини. Також в країні були введені особливі медичні візи терміном до 1 року для медичних туристів. Такий підхід і контроль діяльності медичних установ на державному рівні є додатковою гарантією високої якості медичних послуг.

Які плюси лікування в Південній Кореї?

 

- Високий рівень медичних технологій.
      - Новітнє обладнання.
      - Досвідчений персонал.
      - Порівняно низькі витрати.
      - Найкоротші терміни проходження обстеження і лікування.
      - Точна діагностика всього організму.
      - Досвідчені координатори та перекладачі.
      - Можливість поєднати лікування та подорож.

Hanyang

Багатопрофільний медичний центр Ханянг (Hanyang)

samsung

Медичний центр самсунг (samsung)

оборудование клиник Кореи

Allura Xper FD20

Сучасний рентгенівський апарат
лечение бесплодия

Медичний центр Чеіль (Cheil)

Лікування безпліддя

ТЕХНОЛОГІЇ та КОМФОРТ

У медичних центрах і клініках Південної Кореї новітнє обладнання та найсучасніша техніка.
На сьогоднішній день у багатьох лікарнях Кореї працюють медичні координатори, що володіють російською, англійською, китайською, японською та іншими іноземними мовами.
Лікарняні палати в корейських клініках оснащені всіма необхідними зручностями і часто нічим не поступаються номерам в готелях найвищого класу. До послуг пацієнта кабельне телебачення, високошвидкісний інтернет, окрема ванна кімната, а також різноманітне меню і цілодобовий кваліфікований догляд. Але можна трохи заощадити вибравши розміщення в 3-х або 6-ти місцевій палаті. Супроводжуючу особу знаходиться в клініці безкоштовно. Потрібно тільки додатково оплачувати харчування.

Severance Hospital

Клініка Северанс (Severance Hospital)

Одномістна палата

Медичні центри

Надійність, професіоналізм лікарів, високий рівень обслуговування і високотехнологічне обладнання допоможе вам в лікуванні. У Кореї є все, що б в найкоротші терміни отримати якісні медичні послуги. Компанія безпосередньо співпрацює з лікарями вищої категорії кращих клінік з міжнародною репутацією. Особисте знайомство з клініками дає можливість пацієнтам скористатися додатковим медичним сервісом за привабливими цінами і без зайвих переплат.

диагностика

Вартість ДІАГНОСТИКИ
І ЛІКУВАННЯ

Вартість лікування та діагностичного обстеження в Південній Кореї є орієнтовною і залежить не тільки від місця надання послуг (клініки, госпіталі, Мед.центр), але і від конкретного медичного випадку. Наприклад, 2 тижні стандартного курсу лікування в клініці "ЧАСЕН" від 7500 $. Повне обстеження в медичному центрі "ХАНЯНГ" - близько 5000 $. Хірургічна операція на хребті (складний випадок сколіозу) в клініці "УРІДИЛЬ" - близько 40 000 $. Для пацієнтів до відльоту в Корею і після повернення на батьківщину пошукачів послуги є безкоштовними. Оплата за медичні послуги здійснюється безпосередньо на рахунок корейської клініки. Вартість додаткових послуг, такі як зустріч-проводи в аеропорту (трансфер), надання перекладача, туристичні програми та інші послуги, обговорюються з пацієнтом безпосередньо в процесі планування медичної програми. З нами ви економите на всіх етапах перебування в Кореї.

лечение в Корее

діагностика

$50 — $9 000

диагностика в Корее

ТРАНСПЛАНТОЛОГІЯ

$20 000 — $200 000

лечение в Корее

ОНКОЛОГІЯ

$10 000 — $50 000

диагностика в Коре

радіотерапіЯ

Один курс $8 000 — $20 000

лечение в Корее

Кардіологія

$1 400 — $35 000

диагностика в Коре

Офтальмология

$6 000 — $15 000

лечение в Корее

лікування безпліддя

Повний курс з ЕКО $5 000—$12 000

лечение в Корее

Пластична хірургія

$150 — $10 000


point point Розгорнуті ціни на діагностику та лікування в різних медичних центрах Південної Кореї point
побачити Корею

Південна Корея - країна з дивовижною історією, красивою природою і великим майбутнім. Це держава з розвиненою економікою і демократичним ладом: на кожного жителя цієї країни припадає 23 000 доларів від загального ВВП в рік. Туристи відправляються сюди, щоб відпочити на місцевих гарячих джерелах і чистих піщаних пляжах, покататися на лижах, а також в пошуках унікальної архітектури і пам'ятників старовини. Ось тільки деякі місця, які варто подивитися в Південній Кореї (картинки можна "перегортати"):

В який час краще їхати в Корею?

           

В Кореї чотири яскраво виражених сезону року, а так само свята, коли практично всі магазини закриті. Ну і найголовніше & ndash; це унікальна погода.

           

Корея знаходиться в зоні помірного клімату, але її географічне положення надає їй особливі риси. Середньорічна температура досягає 5° на півночі і 14° на півдні. Різниця зимової та літньої температур в Сеулі досягає в середньому 28,3°.

ЗИМА в Південній Кореї

           

Зима в Кореї починається в грудні і закінчується в середині березня. Це час блакитного неба, крижаного північного вітру і сухого повітря. Температура падає нижче нуля, особливо в центрі півострова.

           

Рух дорогами в північно-східній частині країни може бути ускладнене через снігопади, до островів дістатися важко. Можна зайнятися зимовими видами спорту на численних туристичних базах з мальовничим краєвидам.

ВЕСНА в Південній Кореї

          

Настає в березні. Вона досить примхлива - то тепло, то раптом дощ і раптові похолодання, можна застудитися.

          

травень & ndash; хоч і сонячний місяць, але все одно ще трохи прохолодно на вулиці. В кінці березня з півночі обрушується холодне повітря. Квітень - це найпрекрасніша весняна пора. Цвіте вишня. Вночі вже не так холодно. Але іноді трапляється незвичайне явище, - осідає жовта пил! Пил і пісок приносять вітри з Монголії і Китаю. Травня & ndash; найкращий місяць для подорожі, прогулянок по Кореї. Днем досить тепло, а вночі прохолодно.

ЛІТО в Південній Кореї

          

Червень & ndash; хоч і літній місяць, але він не жаркий. В кінці місяця починається сезон дощів. Дощі йдуть дуже часто і це не найкращі умови для прогулянок. Дихати в цей час стає важче, так як на вулиці спека і велика вологість. Зазвичай сезон дощів триває один місяць. Липень - триває сезон дощів і збільшується температура на вулиці. До кінця місяця припиняються дощі і настає суха спекотна погода. Серпня & ndash; найспекотніший місяць в Кореї. Все на вулиці розпечене і корейці вважають за краще холодну їжу і кондиціонер.

ОСІНЬ в Південній Кореї

           

Осінь в Кореї коротка, тільки жовтень і листопад. Прохолодні дні і сонячна погода роблять її найкращим часом року. Вересень & ndash; пейзажі в Південній Кореї забарвлюються в неповторні жовто-багряні фарби. Днем тепло, а вночі трохи прохолодно. Прекрасний місяць для прогулянок і подорожей. Жовтень & ndash; чудова і трохи сумна пора, яку прикрашає листопад. Листопад & ndash; стає трохи холодно, близько 10 °С.

Міста Південної Кореї

           

В Корейської республіці зараз вісім міст-мільйонерів. Крім Сеула з його особливим статусом є шість міст прямого підпорядкування, статус яких прирівняний до статусу провінції: Пусан, Тегу, Інчхон, Кванджу, Теджон, і Ульсан, а також Сувон, розташований, як і Інчхон, в столичній зоні.

           

У Південній Кореї дуже висока щільність населення: 498 осіб на квадратний кілометр.

Сеул (Seoul)

          

Утворює єдиний в країні місто особливого статусу, розділений на 25 самоврядних районів. Населення - більше 10 млн. Чоловік. Сеул ось уже 600 років є столицею Кореї.

          

Дух минулого витає в лабіринтах вуличок міста. Культурна спадщина цього міста безмежно. У той же час Сеул вже давно став втіленням сучасної цивілізації з безліччю такого, що обов'язково треба побачити.

Пусан (Busan)

         

Другий за величиною і популярності місто Південної Кореї. Найбільший порт в цій країні, його населяє майже 4 мільйони чоловік. Назва населеного пункту цілком відповідає місцю розташування - «серед гір».

         

Пляжі Пусана по праву вважаються одними з кращих в Південній Кореї. Злочинність в Пусані практично відсутній, тому туристи можуть тут себе почувати в безпеці.

Інчхон (Incheon)

         

Знаходиться всього в 25 км від Сеула. Найважливіший морський і повітряний центр країни. Аеропорт Інчхон - головний транспортний вузол всієї Південної Кореї.

         

Зараз тут проживає близько 2,5 млн осіб.

Кенджу (Gyeongju)

         

Один з найулюбленіших туристами міст, розташований в південно-східній частині країни. Незважаючи на те, що він знаходиться на пагорбах, за останні 60 років місто досить сильно розрісся.

         

Кенджу в світі отримав назву - найбільший музей. Тут можна знайти 50 статуй, 120 храмів (деякі зруйновані), 60 пагод, 16 ліхтарів з каменю.

Тегу (Daegu)

        

Четвертий за величиною місто Південної Кореї. Розташований в глибині Корейського півострова, в широкій долині, і з усіх боків оточений невисокими гірськими хребтами.

        

В Тегу багато буддистських храмів. Також популярно конфуціанство і християнство. Архітектура міста прагматична і не різноманітна.

Острів Чеджу (Jeju)

        

Острів вулканічного походження Чеджудо - це найпопулярніше місце не тільки в Південній Кореї, а й в усьому світі. Зазвичай його називають «острів Чеджу» - що означає острів 3-х рясніють.

        

Багато фахівців вважають, що навіть короткочасне перебування на південнокорейському острові цілюще впливає на організм людини. Тут практично круглий рік тепло: літо вологе, а більшу частину зими на острові не випадають опади.

arrow
1 / 12
arrow
добро пожаловать в Корею

Ласкаво просимо в Корею

           Південна Корея - це гостинна, високорозвинена і безпечна країна, стала не тільки місцем медичного туризму, але і центром цивілізованого відпочинку!
жемчужина восточной азии

Корея - перлина Східної Азії

           Культура, яка налічує 5000 років, і дивовижна природа, тепле море і гірськолижні курорти, екзотичні страви національної кухні і прекрасні умови для шопінга.Всё це - Корея, гостинна країна, де стародавні традиції вплітаються в динамічний потік сучасного життя.
ночной сеул

Нічний Сеул

                                      Сеул вражає з перших хвилин. Навіть в спальних районах рідко зустрінеш будівлі нижче 25 поверхів.
Площадь Кванхвамун

Площа Кванхвамун
(Gwanghwamun Plaza)

                                      Одна з головних визначних пам'яток площі - велика статуя Адмірала Сунь-Синь і розташований поруч фонтан, що носить назву "12.23 Fountain".
Insa-dong

Інсадон
(Insa-dong District)

                                      Район Сеула, знаменитий лабіринтом алей, всередині яких розташовані галереї, традиційні ресторани, традиційні чайні та кафе. Магазини в Інсадон дуже популярні серед людей всіх поколінь, тому що кожен магазин унікальний: тут можна побачити тонкощі корейського традиційного мистецтва на прикладі картин, скульптур.
COEX

Торговий центр
"КОЕКС" (COEX)

                                      Нове місце для розваг в серці міста. Тут розташовано 250 величезних комерційних магазинів, понад 800 ресторанів, нічні клуби, театри, книжкові магазини, магазини для запису і великий акваріум. Музей Кимчи є популярним місцем для підлітків: тут виставлено близько 70 різних видів Кимчи.
COEX

Океанаріум "КОЕКС"

                                      Налічується близько 600 видів різних водних мешканців, загальне число яких становить приблизно 40 000. Будучи одним з найбільших океанаріумів в країні, він був першим побудований за типом океанаріумів, зроблених так, щоб у відвідувачів з'являлося відчуття, що вони знаходяться на морських глибинах .
Чхонгечхон

СТРУМОК Чхонгечхон
(Cheonggyecheon)

                                      Чхонгечхон - це сучасний водний потік і громадське місце, який тече через центр Сеула. Потік бере свій початок з площі Чхонгё і проходить під усіма 22 мостами з багатьма пам'ятками по обидва береги, перед тим як впасти в річку Хан.
Кёнбоккун

Палац Кенбоккун
(Gyeongbokgung)

                                      "Палац променистого щастя" - один з п'яти палаців Сеула і головний палац за часів династії Чосон (1392-1910 рр.). Вхід до палацу лежить через ворота Кванхамун - "Ворота променистих змін", побудовані як головний вхід палацового ансамблю і складаються з трьох воріт, з яких в середню міг входити сам монарх, а дві бічні призначалися для високих чиновників.
Дворец Чхандоккун

Палац Чхандоккун
(Changdeokgung)

Складається з резіденції короля и саду Бівона ("Таємний сад"). Побудованій в 1405 р ВІН є Єдиним Палац, Який зберіг архітектурний стиль дінастії Чосон.
Jogyesa

Храм Чогеса (Jogyesa)

Розташованій в районі Чонно, что в центральній части Сеула. Без перебільшення цею храм можна назваті серцем корейського Дзен-буддизму. На Відміну Від буддистського храмів, розташованіх в горах, храм Чогеса не так велично и не оточеній Мальовнича природою, однак при цьом він зручний для відвідувань туристами.
Намсан

Гора Намсан
і Сеульская вежа «N»

                                      Найвідоміша гора і найвища точка з сеулської телевежею & ndash; Намсан. Усередині башти, багато розваг, музей ведмедиків Тедді, ресторанчики, магазини. І & hellip; туалети на висоті 265м з видом на місто.
Лунная радуга

Фонтан «Місячна веселка»

                                      Занесений до Книги Рекордів Гінеса як найдовший фонтан на мосту. Дуже красиво.
Севит

Штучний острів
«Севіт» (SEVIT)

                                      Острів знаходиться на південній стороні Моста Панпхо і виконаний у формі квітки. «Севіт» дослівно перекладається, як «три блискучих острова», тому саме в нічний час можна стати свідком розкішного видовища.
Севит

Нічний «Севіт»

                                      З заходом сонця і настанням темряви на штучних островах різних розмірів запалюється ілюмінація, яка яскраво висвітлює все навколо.
Lotte World Tower

Lotte World Tower

                                      123 поверху і 555 метрів. Частина однойменного багатофункціонального комплексу Lotte World Tower & Mall. Оглядовий майданчик розташований на висоті 497,6 метрів і дозволить відвідувачам оглянути околиці в радіусі 80 кілометрів.
золотая башня сеул

Будівля « 63 » (Юксам Білдінг)

                                      Найвища будівля з оглядовим майданчиком всередині. Його називають « Золота вежа». Всередині є кінотеатр IMAX, ресторани, торговий центр і невеликий акваріум. З оглядового майданчика можна побачити безліч мостів через річку Хан.
Zenith

Житловий комплекс Zenith

                                      80-поверховий житловий комплекс Zenith, збудований в сучасному районі Пусана - Хеунде.
Songdo

Міжнародний діловий
район Songdo

                                      Найбільший проект в світі по будівництву «розумного» міста. Знаходиться на штучно створеному острові в Інчхоні.
Мэрия Сеула

Будівля Мерії Сеула

                                      Будинок побудований за технологією так званого "зеленого будинку", екологічного та економного, коли максимум площі стін використовується для освітлення, терморегуляції, і коли простір всередині влаштовано так, щоб всі приміщення допомагали людині відчути себе комфортно і захищено. Будівля мерії відкрито для вільного відвідування туристами.
Lotte World

Парк розваг
«Lotte World»

                                      Культурно-розважальний центр в Сеулі, в якому, крім тематичного парку розваг з безліччю захоплюючих атракціонів, є льодовий каток, етнографічний музей, мальовниче озеро і ще багато цікавого.
Lotte World

«Чарівний острів»
Lotte World

                                      Більша частина парку знаходиться під скляним дахом, яка добре пропускає сонячне світло, тому в світлий час доби освітлення тут природне. А ввечері можна побачити всю пишноту ілюмінацій. Парк відкритий для відвідувачів 365 днів в році в будь-яку погоду.
Everland

Еверленд
(Everland)

                                      Найбільший розважальний парк-курорт, який розташований в місті Йон'ін в 50 км. від Сеула. Everland належить компанії Samsung. Парк вважається найпопулярнішим місцем відвідування туристів. Також Еверленд знаходиться в списку 10-ти найкрасивіших тематичних парків в світі.
Caribbean Bay

"Каріббіан Бей"
(Caribbean Bay)

                                      Перший водний парк в Кореї. Кам'яні будівлі в іспанському стилі, субтропічні рослини і уламки суден після краху надають парку незвичайний і дуже романтичний вигляд. У Каріббіан Бей є практично все. Частина Еверленду.
Чимчильбан

Чімчільбан (корейська сауна)

                                      Це, як правило, величезний комплекс в кілька поверхів, що включає в себе лазневі зони, різноманітні зони відпочинку, СПА і багато інших відділення.                                       Серед бюджетних туристів корейська лазня, що працює цілодобово, відома, як найбільш економний варіант ночівлі, так як термін перебування не обмежений, а середня вартість відвідування 10-15 доларів.
Gwangan Bridge

Алмазний міст (Gwangan Bridge)
в Пусані

                                      По праву вважається однією з головних визначних пам'яток Південної Кореї і обов'язковим місцем для відвідування в Пусані.
Инчхонский мост

Інчхонский міст

                                      Міст, довжиною 12.3 км офіційно визнаний унікальним і входить в десятку найдивовижніших інженерних споруд світу. Вантова конструкція з'єднує острівну і материкову частини однойменного міста Інчхон, виконуючи роль швидкісної дороги до інтернаціонального аеропорту "Інчхон".
стрит-арт

«Сходинковий» стріт-арт

                                      Сходинки, за якими можна підніматися нескінченно, не чуючи втоми.
чеджудо

Чеджудо - «острів трьох достатків»

                                      Найбільший острів і найменша провінція Південної Кореї. Унікальна природа, чисті пляжі, парки, музеї. На це варто подивитися!
Seongsan Ilchulbong

Сонсан Ільчхульбон
(Seongsan Ilchulbong)

                                      Одне з головних природних пам'яток на острові Чеджу - це Пік сходу сонця. Це невелика скеля із зрізаною вершиною, яка виступає прямо з моря і з'єднана з материком невеликим перешийком.
зима в корее

Зимові задоволення

                                      Взимку Корея перетворюється в снігову Країну чудес. Завдяки рельєфу і клімату тут створені всі умови для катання на лижах.
Вкусная Корея

Смачна Корея

                                      У Кореї представлені відразу чотири національні кухні: власне, корейська, китайська, японська та європейська. У всіх населених пунктах країни безліч ресторанів, їдалень і закусочних самого різного профілю. Голодним залишитися неможливо;-)
Trickeye Museum

Музей 3Д ілюзій
(Trickeye Museum)

                                      Цікавий музей, заснований на ефектах обману зору. Можна самому "вписатися" в картини. Просто подуріти, підняти собі настрій, повеселитися. Ідеальне місце для фотосесій. Музей складається з 3-х частин: основного TrickEye Museum, Ice Museum і Love Museum.
красота

Краса по-корейськи

                                      Кореянки завжди вважалися гарними, завдяки екзотичної східної зовнішності. Ці жінки вміли знайти доступ до чоловічих сердець, завдяки своєму шарму та рідкісного вмінню слухати, а й, звичайно природа не обділила багатьох з них яскравими талантами і артистичністю.
последний кадр

point point Програми групових та індивідуальних турів в Південну Корею pointЯК ЛЕТІТИ

                        

Прямих рейсів з України в Корею немає.
Вартість авіаквитків залежить від вибору авіакомпанії, дати вильоту, типу рейсу, класу квитка, сезону, часу перельоту, кількості пересадок, додаткових послуг.

                        

Для зручності пацієнтів ми підбираємо найшвидший і недорогий переліт з мінімальними стиковками.
Якщо ви хочете летіти в більш комфортабельних умовах - повідомте нам заздалегідь.

київ-Гельсінкі-сеул

Це швидко

finnair
 • Переліт займає всього 13 годин. Це найшвидший і порівняно недорогий маршрут.
 •                                 
 • В аеропорту Vantaa-Helsinki коротка стиковка 2 години.
 • З Гельсінкі до Сеулу з авіакомпанією FINNAIR летіти 8 годині 55 хвилин.
 • Політ комфортабельнимAirbus A350 XWB залишить тільки хороші враження.
київ-дубай-сеул

Це не дорого

emirates
 • Вартість такого перельоту становить 600-700 $ в обидва кінці за умови раннього бронювання.
 • Виліт з київського аеропорту Жуляни.
 • Стиковка в одному з найбільших аеропортів в світі Dubai International Airport 5-6 годин.
 • Весь переліт займає близько 20 годин. В Сеул рейс прибуває ввечері.

з туроператором

Це цікаво

лого NO
 • Затримайтеся в Країні ранкової свіжості на тиждень і відкрийте нові горизонти з проектом «NOVI OBRII».
 • Індивідуальні та групові тури.
 • Пам'ятки та найкрасивіші пейзажі Сеула і Південної Кореї.
 • Незвичайні маршрути і смачні прогулянки.

  Для наших пацієнтів знижка.
корея

з чого почати

Ми ведемо кожного пацієнта з моменту звернення і до самого його повернення додому і цінуємо час і довіру кожного, тому все виконуємо швидко і відповідально.
Протягом всього терміну поїздки консультанти компанії Е.Л.А.Н.А. в режимі онлайн на зв'язку в VIBER.
УВАГА! ДЛЯ ГРОМАДЯН КАЗАХСТАНУ та УЗБЕКИСТАНУ лікування можливе тільки з внесенням депозиту на рахунок клініки в розмірі 70% від вартості лікування. А також 100% оплату за готель, послуги гіда, транспорт.

консультация

Первинна консультація

                             

Ви можете зв'язатися з менеджером по телефону (Viber, WhatsApp) і задати питання, або відправити заявку по електронній пошті korelana.ua@gmail.com
Попередню анкету потрібно роздрукувати, заповнити і передати разом з копіями всіх наявних медичних документів (виписки з історії хвороби, результати аналізів, рентгенівські знімки, знімки КТ, MPT та інше) менеджеру зручним способом . Ви отримаєте відповідь з 4-5 лікарень абсолютно безкоштовно протягом 3-5 робочих днів.

план обследования

План обстеження/лікування і консультація лікаря

                             

На підставі надісланої документації буде складена індивідуальна програма обстеження і лікування, з зазначенням всіх планованих процедур і приблизної вартості з декількох клінік. Після вибору лікувального закладу ми узгоджуємо час приїзду. Для отримання офіційного підтвердження з клініки (броні), потрібно часткова оплата рахунку за лікування (10-20%).
У Кореї прийнято довіряти лікарям і виконувати всі їх рекомендації. Якщо у вас є своє бачення, як має проходити лікування, то краще заздалегідь обговорити це. Наприклад, деякі методи лікування, популярні в нашій країні, в Кореї не рекомендовані до використання Міністерством охорони здоров'я. Всі моменти в організації лікування, які для вас важливі (методи лікування, види медичного обладнання, умови розміщення та інше), Обговорюються на цьому етапі.

виза в корею

Віза

Для поїздки в Корею українцям потрібна віза. Медична віза робиться швидко (4 дні) і паспорт з візою ви отримаєте в аеропорту перед відльотом. Для цього потрібно забронювати і викупити квитки і підготувати наступні документи:

1. Паспорт закордонний (оригінал).
2. Фото 3,5х4,5.
3. Заповнену візову анкету + порожню з підписом (2 штуки).
4. Напрямок (довідка) про діагноз з українського медзакладу.
5. Роздрукований квиток на літак (копія).
6. Довідка з банку про наявність на карті не менше 2000 $.
7. Квитанція про відправку запрошення (броні).
8. Бронь від клініки (оригінал).
9. Квитанція про оплату в клініку суми з інвойсу (копія).
10. Страховий поліс 1 сторінка (копія).

Всі ці документи треба відправити разом із заповненою і підписаною довіреністю на представлення інтересів в консульстві Південної Кореї в Київ "Новою поштою".
Послуги кур'єра оплачуються в розмірі 25-30 у.о.

отлет в южную корею

Відліт до Південної Кореї

                             

Планування часу перебування в Кореї. Зазвичай можна досить точно спрогнозувати час, необхідний для проходження лікування. Однак завжди потрібно мати якийсь запас, особливо якщо діагноз до кінця не ясний або якщо ви звертаєтеся в велику університетську клініку до відомого професора, у якого може бути дуже щільний розклад. Якщо ви летите без турагентства і в планах самостійно знайомитися з визначними пам'ятками Кореї, то слід заздалегідь узгодити тривалість поїздки, туристичний маршрут і подивитися інформацію про країну. Прибути в аеропорт потрібно заздалегідь. Рекомендований час: за дві-три години до вильоту, щоб пройти всі формальності без поспіху і зайвого стресу. Ваш багаж повинен відповідатиправилам авіакомпанії і митниці. Прочитайте і збережіть пам'ятку туриста.

встреча в аэропорту

Приліт - зустріч в аеропорту

Як правило, водій (англомовний) зустрічає вас в аеропорту і відвозить на місце. Але якщо сталося щось непередбачене, то не панікуйте. Дістатися до клініки або готелю ви можете самостійно, попередньо вивчивши докладні транспортні маршрути (аеропорт-готель-клініка), які вам підготують наші менеджери.
До відльоту за кордон:

- складіть список необхідних телефонів;
- запишіть адресупосольства, телефон, графік роботи і як до нього дістатися;
- ксерокопії закордонного паспорта, національного паспорта, в'їзних документів, взяти з собою в поїздку і зберігати їх окремо від оригіналів, одну копію залишити своїм знайомим або родичам, що б у разі необхідності вони прислали їх вам по факсу або електронною поштою;
- сканувати всі свої документи (паспорт, візу, водійські права, військовий квиток, тобто будь-які документи, що підтверджують вашу особу) і відправити їх собі на поштову адресу, в разі необхідності ці копії дозволять вам швидше відновити загублені;
- пару фотографій розміром 3х4 покладіть в свій чемодан;
- збережіть короткий російсько-корейський розмовник;

регистрация в клинике

Заїзд та реєстрація в клініці

Зустріч з перекладачем-куратором. Заповнення необхідних документів на проходження лікування / обстеження. Необхідно оформити персональну електронну медичну карту, за допомогою якої можна отримати доступ до всіх медичних послуг - від консультації з лікарем до комплексної діагностики і лікування без необхідності стомлюючого очікування в чергах. У процесі медичного огляду і лікування вся інформація про історію хвороби пацієнта автоматично зберігається в комп'ютерній базі даних і на медичній карті, що дозволяє пацієнтам відвідувати різні лікарні без необхідності повторного проходження медичного огляду.

консультация

Медична консультація та обстеження

Огляд фахівцями. Роз'яснення процесу обстеження / лікування (інформування про проведення необхідних аналізів і інших процедур).

лечение

Амбулаторне лікування / госпіталізація

Обстеження. Поселення в готелі або госпіталізація в клініку.

процедуры часэн

Лікування

У вільний час від процедур і при вирішенні лікаря можливий вихід в місто для огляду визначних пам'яток.

выписка

Виписка

Видача медичного висновку англійською або корейською мовою, протоколу проведеної операції, копії історії хвороби, результатів аналізів (запис на диску). Розрахунок: видача квитанції про оплату (можлива оплата як готівкою в національній валюті (1 USD = 1100-1200 KRW актуальний Курс валют), так і банківськими картами Visa та MasterCard). Трансфер в аеропорт. Посадка в літак. Відліт з Кореї. Подальше спостереження та консультування по електронній пошті або в skype і viber онлайн.

arrow
arrow

контакти

Адреса

"Е.Л.А.Н.А." Україна, м. Харків

Email

korelana.ua@gmail.com

Зателефонувати


+38 050 325 5780 (viber)    +38 098 285 6198


+38 063 325 5780 (viber)    +38 057 751 1584


skype:

averalek

Медицина Південної Кореї, діючі акції
і пропозиції.

Сервіс дзвінка з сайту RedConnect